E-book:

 

"Jak na domácí vzdělávání od první třídy"

Rozhodli jste se pro domácí vzdělávání a nevíte, jak začít? Chcete pohodovou domácí školu, ale nejste si jistí, jak na to? 

My máme fungující a šťastnou domácí školu již třetím rokem. Ráda se s vámi podělím o to, jak jsme toho dosáhli.  

Prostě si to užíváme

Sami si určujeme denní režim, užíváme si svobodné rozhodování o tom, co a jak se zrovna budeme učit. Děláme to, co máme rádi, užíváme si společný čas a zvládáme se u toho učit vše, co je důležité pro život i co vyžaduje školní vzdělávací program.

Začátek však nebyl jednoduchý

Tápala jsem kde začít, z čeho se učit nebo jaké pořídit písanky. Nevěděla jsem kdy a kde nám to nejlépe půjde, kolik nám to zabere času a jak to bude prakticky probíhat. Pilovala jsem otevřenou komunikaci s dětmi a zjišťovala v čem všem je mohu rozvíjet. 

V e-booku “Jak na domácí vzdělávání od první třídy” chci s vámi sdílet své zkušenosti. 

Několik měsíců jsem dávala dohromady informace od zkušenějších, četla inspirativní knihy a zkoušela jaká bude nejlepší cesta k dosažení domškolácké pohody. A další více než dva roky vše ověřovala v praxi. Dnes už tedy vím jak na to a ráda vám předám svoji zkušenost.  

Co vám e-book přinese: 

 Praktické návody

Dozvíte se, jak vybrat kmenovou školu, jak se na domácí školu připravit, jak učit a připravovat materiály a jak se socializovat.

Nápady, jak dítě rozvíjet

Poradím vám, v čem a jak můžete podpořit rozvoj dětí.

Zlepšení komunikace s dětmi

Zjistíte, jak aktivně komunikovat s dětmi a jak se vyhnout komunikačním blokům. Dozvíte se, co dělat, když to někde drhne a jak předcházet komunikační nepohodě.

Ušetřený čas

Nebudete trávit hodiny hledáním zkušeností jiných domácích školáků.

Pomůže vám ujasnit si cíl vaší domškolácké cesty

Pokud jasně víte, čeho chcete dosáhnout, bude snazší vše v praxi realizovat.

Představu o tom, jak to všechno funguje

Většina z nás domácí školu jako dítě nezažila. E-book vám ukáže, jak to „vypadá”.

Vyhněte se počátečnímu stresu, který by mohl zastínit začátek vaší domškolácké cesty. Představte si klidné proplouvání životem a radostné objevování světa společně s vašimi dětmi.  

A kolik to bude stát?

Abych dosáhla pohodové domácí školy, musela jsem ujít velký kus cesty. Na té mě potkalo mnoho hledání, zkoušení, čtení literatury a každodenního ověřování, zda to tak funguje. Sama jsem si vším prošla, proto vím, co vás může zajímat či trápit. Proto jdu u všech témat do hloubky. Mé zkušenosti, které jsem sbírala 3 roky, si můžete pořídit za zaváděcí cenu 390,- Kč.  

  • Možná si říkáte, že podobné informace si najdete někde na internetu či v knížkách. Ano, to najdete, ale zde je máte uceleně na jednom místě. Za ty desítky hodin strávených na internetu to určitě stojí. Získané informace jsou navíc ověřené praxí.
  • A co když vaše dítě nenastupuje zrovna do první třídy, ale je už třeba ve druhé nebo dokonce ve třetí? Nevadí. V tomto e-booku je většina informací platných obecně pro všechny, kteří se chystají na domácí vzdělávání. Můžete je využít minimálně pro celý první stupeň. Do názvu jsem dala větu “od první třídy” abych naznačila, že e-boook je pro rodiče, kteří začínají s dětmi opravdu od přechodu z předškoláka na školáka. Často jsem totiž našla rady pro rodiče, jejichž děti přestupovaly do individuálního vzdělávání z nějaké základní školy a nějaké zkušenosti s učením již měly. Zde jsou tedy informace kompletní.

Na start vaší domškolácké cesty vám navíc přidám dva bonusy, díky kterým ušetříte další čas, který byste jinak trávili hledáním na internetu:  
  

BONUS 1: Tipy na on-line výukové materiály.  
BONUS 2: Typy na zajímavé výlety, zoologické zahrady, zookoutky a ekocentra.

OBSAH E-BOOKU:

Reference

Lucčin e-book jsem si koupila protože mne před koncem příštího školního roku čeká rozhodování, zda-li staršího syna upíšu “klasickému” vzdělávání či zvolíme variantu vzdělávání domácího. Nějak vnitřně cítím, co by pro mého syna bylo lepší, ale nedokázala jsem si to prakticky představit, protože kolem sebe nemám jedinou rodinu, která by domácí vzdělávání praktikovala. A najednou mi přišel do ruky Lucčin e-book, který jsem přečetla na jedno vypití kafe 🙂 - nemohla jsem se od něj odpoutat. Lucie na svých vlastních zkušenostech popisuje, jak domácí vzdělávání probíhá, co jako rodič i dítě můžeme očekávat, jak třeba postupovat v situacích, když nám něco při DV nejde. Dozvěděla jsem se spoustu praktických věci - jako například, jak zařídit synovi místo pro učení, jaké materiály pro učení jsou potřeba, jakým způsobem probíhají zkoušky nebo jaké máme možnosti volby metod výuky. Lucie klade důraz na otevřenou komunikaci mezi všemi, kteří se na domácím vzdělávání podílejí a sdílí hodnoty, které jsou pro úspěšné DV potřeba. Její nadhled a odbornost v tématu mi pomohly najít odpovědi na všechny otázky, které jsem k DV měla. Mohu říci, že díky Lucii s jejímu e-booku vím, jak se příští rok rozhodnu 🙂 A moc ji děkuji za tak přehledně a poutavě zpracované téma 🙏❤️
Lucie StrnadelováHeart Energy Coach & Mentor
E-book „Jak na domácí vzdělávání od první třídy“ mě ihned oslovil nejen jako učitelku 1.třídy, ale také jako matku. Již delší dobu jsem se zajímala o domácí vzdělávání, ale nikdy jsem neměla odvahu do toho jít, jelikož mi chyběly informace a také v okolí jsem nikoho z „domácí školy“ neznala. Tento e-book Vám odpoví na všechny otázky jak začít, jak vybrat kmenovou školu, jak se připravovat, jak si naplánovat den, aby výuka probíhala lehce a snadno a také co dělat, když na své cestě potkáte překážky... Čtivý e-book, hodně kvalitních informací, které Vám pomůžou se rozhodnout a realizovat Vaše domácí vzdělávání. Doporučuji všem rodičům, kteří váhají...
Alina Ruckáwww.instantnistesti.cz

Už se těšíte až s dětmi začnete? Prima!  😊 Objednejte si e-book teď a vykročte do vašeho nového domškoláckého životního stylu pravou nohou.